אני והוא

נערות ליווי , סקס , תמונות ארוטיות

אני והוא

צלצול בדלת. אני פותחת את הדלת. זה הוא ואני אפילו לא לובשת תחתונים. זאת הייתה הרגשה לא רגילה להיות בלי תחתונים מול גבר זר. זה היה מחרמן. -"היי" – "היי"
הוא חיבק אותי ואז היד שלו גלשה על התחת שלי. הרגשתי כאילו קיבלתי מכת חשמל. עכשיו הוא ידע שאין לי שום דבר מתחת לחצאית. אני מסתכלת עליו ואני רואה ניצוצות בעיניים שלו. זה מחרמן. אני יודעת שאני נשואה, אבל אני כל כך רוצה להרגיש משהו זר, לנסות את הטעם שלו. אנחנו עומדים במטבח. אני מרגישה כאילו אני בחלום. אני יושבת על השולחן ומרימה את החצאית. עכשיו הוא יכול לראות הכל. זה נראה שהזין שלו העריך את היופי שלי. הוא מתקרב אליי ומשכיב אותי על השולחן. אז הוא מרים את הרגליים ופוחת אותם. הוא מנשק אותם ויורד יותר ויותר למטה. הוא מתנפל עם השפתיים על הכוס שלי. כן….זה גורם לי לרעוד. 
זה גורם לי להשתיק את המצפון שלי לגמרי. היד שלו כבר מרימה את החולצה שלי. אני לא לובשת חזייה בבית. הוא מוחץ את השדיים שלי, מלטף את פטמות אחד אחרי השני. אני מרגישה את היד שניה שלו על הרגליים מתקרבת אל הכוס שלי. עוד קצת והאצבעות כבר פותחות את השפתיים. רצות למעלה למטה. אצבע אחת נכנסת בפנים. הוא מזיין אותי, אז אני מרגישה את האצבע השניה ואז עוד אצבע תחת. היד שניה שלו עדיין מוחצת את השדיים והלשון מצא את הדגדן. הוא מגביר את הקצב ואני גומרת. חזק, ככה שהברכיים שלי רועדות. 
אני מסתכלת עליו בחוסר הבנה, למה הוא לא הכניס לי, לא מקבלת תשובה. טוב אני יודעת שעכשיו תורי להחזיר לו. אני יורדת מהשולחן ויורדת למטה. מורידה את המכנסיים שלו ובולעת את הזין שלו לגמרי. השפתיים גולשות על הזין שלו. כמה רגעים אחרי זה הוא גומר לתוך הפה שלי.
הוא אהב את זה, גם אני. רק מקווה שמפגש אינטימי הבא שלנו יהיה יותר רציני. 

Tags: