תיירות סקס בפעם ראשונה

דירות דיסקרטיות , סקס

תיירות סקס בפעם ראשונה

כאשר נסעתי לחופשה הזאת לא חשבתי בכלל על תיירות סקס. כל הפעמים הקודמות תמיד בילינו עם כל המשפחה – בעלי והבת שלי. בנוסף אני גם לא בחורה פתוחה יותר מידי ואין לי פנטזיות מיוחדות. הפעם נסעתי לחופשה לבד. אם בעלי נפרדנו לפני שני ואני לא רציתי להיזכר בזה יותר מידי. הוא די מהר מצא מישהי אחרת ואני ישבתי ובכיתי בבית כל בתקופה הזאת. סוף סוף יצאתי לחופשה. גם היה לי מספיק כסף, גם היה לי רצון, את הבת השארתי אצל סבתה, הכל היה ניראה ממש טוב.

אבל הדברים לא קוראים בדיוק כמו שאנחנו מתכננים. היכרתי אותו ליד הבריכה. אם אפשר בכלל לקרוא לזה היכרות. את השם שלו אני לא מכירה עד היום. בעצם, בשביל מה אני צריכה את השם שלו? זאת לא הייתה זוגיות, זה היה משהו אחר. זה היה מובן שהייתי מאוד רעבה לזין, אם הלכתי איתו ישר בלי שיחות. אני לא בטוחה איך זה קרה בדיוק. ברגע שנכנסנו לחדר החזייה שלי ישר עפה לפינה והוא התחיל למחוץ את השדיים שלי. רגע אחרי זה גם התחתונים שלי מצאו את דרכם לרצפה, ביחד איתי. כמובן שהוא לא היה מוכן לזיין אותי על הרצפה. הוא הרים אותי על הרגליים, פרש לצדדים והכניס את הזין בלי דיבורים מיותרים. וזה בדיוק מה שרציתי באותו הרגע, שיזיינו אותי ככה, קשוח ובשקט. ברגע שהכל נגמר הוא ניקה את הזין שלו ועזב את החדר. אני החזרתי את נשימה שלי והלכתי לאמבטיה.

בערב השתכרתי, לא יודעת למה. אולי מעושר אולי מזה שהפתעתי את עצמי, לא יודעת. אבל כאשר מישהו דפק בדלת פתחתי אותה בלי מחשבה מיותרת. בכניסה עמד גבר, אני חושבת שראיתי אותו ביחד עם אותו אחד שזיין אותי בצהריים. אבל הייתי שיכורה מידי כדי להיות בטוחה. הוא נכנס לחדר, התיישב על כורסה וסימן לי אם אצבע להתקרב. סגרתי את הדלת והורדתי את החלוק.

גיליתי שלעשות סקס בכורסה זה די מדהים. גיליתי מספר תנוחות חדשות לעצמו. החדירה הייתה מאוד מלאה, הרגשי אותו עמוק בתוכי, רציתי לעשות את זה שוב ושוב. המאהב החדש היה יותר עדין מהראשון. הוא ליטף את הגוף שלי, נישק אותי, פינק את הפטמות שלי. אחרי שהוא הביא אותי לשני אורגזמות הוא גמר בעצמו ועזב את החדר בלי להגיד מילה.

מאותו היום היה לי סדר יום בחופשה. עד הערב אני ניהלתי את החיים של תיירת רגילה ובערב אני הייתי נכנסת לחדר שלי ואחרי מקלחת מתחילה להמתין. לא יותר מידי. בהתחלה היה מגיעה הראשון – קשוח ושולת ואז היה מגיעה השני – עדין ומפנק. לא ידעתי את מי אני מעדיפה יותר. יום אחד, כמי ימים לפני סיום החופשה שלי הם הגיעו ביחד.

זה היה מאוד מפתיע, אבל נתתי להם להיכנס. זאת הייתה לילה מדהימה, להרגיש את עצמי צעצוע בידיים של שני גברים. הם כמעט נלחמו עלי וכל אחד זיין אותי אחרת. לא הייתי מספיקה להנות מאחד, איך הייתי מקבלת מהשני. רק לקראת בוקר הם עזבו אותי, נשארתי עייפה וקרועה לגמרי. נרדמתי במקום שהם עזבו אותי.

הם לא באו יותר מאותו הלילה. כאשר הייתי במטוס חזרה לא יכולתי להוציא אותם מהראש והדבר היחיד שרציתי זה חזרה אליהם.

Tags: